Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ssssssssss

YazarMesaj
Ercan
PRO YÖNETİCİ
PRO YÖNETİCİ
Ercan

Erkek

ssssssssss Empty
MesajKonu: ssssssssss   ssssssssss Icon_minitime18th Nisan 2014, 1:11 am

Selamın Aleyküm....
Yüce Rabbimin Rahman ile Rahim, Merhameti ve Bereketi ile kapınıza misafir olarak geldim.
Bizler Resullahın kulları kutsal müslüman aleminin kardeşleri deyilmiyiz.
Zor günlerimiz de kardeşler, kardeşlerinin ellerinden tutup kaldırmazlar mı onların dertlerine derman yaralarına birer merhem olmazlarmı.
Hedisi şerifte buyur ki . Yeryüzün de yarattığım var ettiğim her bir kulluma. Bir merhamet bir vişdan vadettim. Veren de benim alan da benim. Ben görürüm ben bilirim der.
Korkma derdin sıkıntın olduğun da paylaş ki senin derdine yüreğinde ki yanan köz olmuş derdine derman olan o kuluma bende mahşer de merhamet nasip eyleyeyim Ona kazancın da bereket nasip eyleyiyim.
11.11.2013 Dünya evine girdim evlendim. Eşimin Anne ve Babası Kanser hastalığı yüzünden öldüler. Bu dünya da tutunabiliceği tek dalı ben kaldım.
Daha 19 yaşın da geceleri yorğanı üzerine çekip için içine ağlıyor. Ne oldu neden ağlıyorsun dediğim de hiç başım ağrıyor diyip benim üzülmemem için susuyor.
Birğün gizlice onun günlüğünü okudum.. İçim paramparça oldu. Annecim babacım neden beni yanlız bıraktınız. Niçin öldünüz ki ben yetimmiyim kimsesizmiyim öldünüz mezarını bile yaptıramadım af edin beni belki ölüm yıl dönümüzde bir hayır da yapamıcam ne olur kızmayın bana yazmıştı. Okudukça kendimden utandım içim yandı. Yok işte büyüğüm elimde avcum da yok çalıştım ova da bayırda topladım yetmedi.

ssssssssss
1 sayfadaki 1 sayfası